در این بخش با یکی از قدیمی ترین و بزرگترین مرکز عمده فروشی زعفران بیشتر آشنا می شوید.
از اینکه همراه ما هستید از شما سپاسگزاریم.

مراکز فروش زعفران

بزرگترین مرکز عمده فروشی زعفران صادراتی

این مرکز تولیدی مانند بسیاری از شرکت های صنعتی بزرگ دنیا اهدافی مثل رضایت مشتری، ارتقاء کیفیت و تنظیم قیمت مناسب را در دستور کار خود قرار داده است.
همچنین اجرای اهداف توسعه ای مثل ایجاد اشتغال و ارسال محصولات به سایر کشورها را در برنامه خود قرار داده است و بر آن است تا با دستیابی به دانش و فن آوری روز جهان و ارائه کیفیت مطلوب محصولات، آینده ای روشن را برای مجموعه تحت مدیریت خود رقم بزند.
ما خود را متعهد می دانیم که با تمام توان در راه رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده تلاش نموده و محصولاتی ارائه دهیم که با استانداردهای جهانی مطابقت داشته باشد.
به طوری که در نهایت علاوه بر رفع نیاز بازارهای داخلی و خارجی به لحاظ کمی و کیفی، خود را کانون آموزشی و خدماتی سایر فعالان این عرصه قرار دهیم.

بزرگترین مرکز عمده فروشی زعفران صادراتی

بیانیه ماموریت

ما به عنوان یک مجموعه فعال در بزرگترین کشور تولید کننده و صادرکننده زعفران جهان، می خواهیم زعفران خالص را به مخاطبین خود بشناسانیم.
می دانیم که موانع تجاری گوناگون، وجود تقلب و واسطه های متعدد و حضور رقبای مختلف، ما را با چالش های زیادی مواجه خواهد ساخت.
اما ما برای تحقق چشم انداز و رسالت خود عزمی راسخ داریم و رویکردهایی استراتژیک، بازارگرا، هم افزا و بین‌المللی اتخاذ کردیم.
در همین راستا، نوآوری، تنوع در محصول و تمایز در خدمات را سرلوحه اقدامات خود قرار دادیم.
ما متعهد به نوآوری در کل زنجیره تولید و تامین زعفران؛ الگوگیری از برترین شرکت های جهان؛ بهره‌گیری از فناوری نوین فرآوری، انبارداری، توزیع و فروش؛ رعایت ارزش‌های اساسی و توانمندسازی سرمایه انسانی خود هستیم.

بزرگترین مرکز عمده فروشی زعفران

بیانیه چشم انداز

زنجیره تولید و تامین زعفران:

این مرکز با مدیریت تمامی بخش های زنجیره تامین زعفران توانسته زعفران با کیفیت ایرانی را از مزارع زعفران خیز خراسان بر سر سفره های مردم عزیز ایران و جهان بیاورد.
از جمله بخش های این زنجیره می توان به:

مزارع زعفران : کشاورزان با دریافت آموزش های لازم از این مرکز، کاشت پیاز، تغذیه خاک، آبیاری ها تا برداشت را طبق استاندارد و رعایت بهداشت انجام می دهند.

تولید و تامین زعفران

کنترل کیفیت و درجه بندی زعفران

محصولات در بدو ورود به کارگاه توسط آزمایشگاه های مجهز کنترل کیفیت تست می شوند. انواع آزمایش ها بر اساس استانداردهای تعریف شده برای درجه بندی و سایر ویژگی ها از جمله میزان رنگ (کروسین)، میزان عطر (سافرانال) و میزان طعم (پیکرو کروسین) انجام می شود تا محصولی که به دست مشتری می رسد، معرف نام طلای سرخ و لایق سفره ایرانی باشد.

بیانیه چشم انداز

فرآوری و بسته بندی زعفران

یکی از حساس ترین مراحل تولید، فرآوری محصول می باشد که باید در محیطی کنترل شده از نظر دما و رطوبت توسط افراد آموزش‌دیده انجام پذیرد.
تمام مراحلی که در خط تولید یک به یک پشت سر گذاشته می شود، با رعایت کامل اصول بهداشتی و فنی انجام می گیرد تا کیفیت محصول تولیدی کاملا منطبق با استانداردهای مورد انتظار باشد و در نهایت با تایید واحد کنترل کیفیت، آماده ی بسته بندی و سپس حضور در سفره‌های پر مهر مشتریان گرامی باشد.

بزرگترین مرکز عمده فروشی زعفران

انبار زعفران و نگهداری

اگر ارزش زعفران ناب ایرانی بیشتر از طلا نباشد، کمتر هم نیست.
به همین منظور انبار کردن محصولات ما در محیطی کاملا امن و سالم انجام می پذیرد.
زعفران محصول ظریفی است که نگهداری از آن شرایط خاصی رو می طلبد.
فاکتورهای محیطی به شکلی طراحی شده که کیفیت زعفران موجود در آنها حفظ بشود و محصولی که به دست مشتری می‌رسد از هر نظر با استانداردها مطابقت داشته باشد.

توزیع و فروش

توزیع و فروش زعفران

محصولات ما از طریق اکثر فروشگاه‌های معتبر در دسترس مشتریان قرارگرفته است .
کارشناسان فروش ما تلاش میکنن تا با معرفی دقیق محصولات و پاسخ به سوالات شما، کمک کنند تا خریدی آگاهانه و مطمئن داشته باشید.
همچنین امکان خرید اینترنتی هم برای رفاه حال مشتریان فراهم شده است..